Atrakcje w naszej okolicy

 

Quady i skutery

Oferujemy możliwość zoorganizowania wycieczek górskich quadami lub skuterami śnieżnymi. Dobra zabawa i piękne widoki gwarantowane!

 

Kuligi

Nasza agroturystyka znajduje się nieopodal popularnego szlaku kuligowego, na którym saniami ciągnącymi przez konie możemy pojechać wzdłuż Białej Wisełki latem i zimą. Na końcu szlaku dostępne są kolyby z możliwością zjedzenia kiełbaski z ogniska lub rozgrzania się ciepłą herbatką.

 

Instruktor narciarski

W zimie możemy Państwu zaoferować przyjemne lekcje jazdy na nartach z licencjonowanym instruktorem na bardzo przystępnych warunkach.

 

Jezioro Czerniańskie

Źródło: Wikipedia

To sztuczny zbiornik wodny, utworzony w 1973 r. jako zapora w celach retencyjnych oraz do gromadzenia wody pitnej. Do dziś stanowi on najważniejsze źródło wody dostarczone dla rozlicznych terenów śląska cieszyńskiego, a nawet jeszcze dalej. Wieczorny spacer po rozświetlonym wale zapory może być romantyczną chwilą, wypełnioną zadumą i westchnieniami.

 

Skocznia narciarska K-120 im. Adama Małysza

Skocznia narciarska im. A. Małysza w Wiśle Malince

Żródło: Wikipedia, D_T_G

To sztuczny zbiornik wodny, utworzony w 1973r. jako zapora w celach retencyjnych oraz do gromadzenia wody pitnej. Do dziś stanowi on najważniejsze źródło wody dostarczone dla rozlicznych terenów śląska cieszyńskiego, a nawet jeszcze dalej. Wieczorny spacer po rozświetlonym wale zapory może być romantyczną chwilą, wypełnioną zadumą i westchnieniami.

 

Zameczek Prezydenta

Żródło: Wikipedia

Pałac wzniesiony w latach 1929-1930 dla ówczesnego prezydenta Ignacego Mościckiego. Aż do dziś pełni funkcję rezydencji Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Szlaki beskidzkie i piękne widoki

Wisła uważana jest za perłę Beskidów i trudno się temu dziwić gdyż zachwyca swoim urokliwym pięknem. Aby go odkryć zapraszamy na liczne szlaki turystyczne, spacerowe oraz ścieżki rowerowe zlokalizowane w naszym pobliżu. Każdy znajdzie trasę odpowiednią dla siebie. Szukasz trasy lekkiej dla relaksującego spaceru? Nie musisz daleko szukać. Chcesz zdobyć najwyższy szczyt beskidu śląskiego? Szlak rozpoczynający wędrówkę na Baranią Górę rozpoczyna się tuż obok naszych apartamentów. Zobacz mapę z trasami zlokalizowanymi na terenie miasta Wisła.